Deltagerlisten kan sorteres ved klik øverst i kolonnerne.
På smartphones ses listen bedst horisontalt.
Navn | Titel | Firma/organisation |
---|---|---|
Peter Røder Kristensen | Product Manager | 24i |
Thue Christensen | Senior Account Manager | 24i |
Mattias Höglund | Sales Director | Accedo |
Per Rokkedal | Forretningsfører | AF86 |
Michael Juel | Key account manager | Allente |
Peter Fredsted From | Nordic Head of Sales | Allente |
Camilla Kjems | Mediechef | Aller Media |
Lise Sohn Kammersgaard | Digital Mediechef | Aller Media |
Thea Rytter | Redaktør | Aller Media |
Keld Petersen | Kommerciel Chef | Altibox Danmark |
Søren Harding | CEO | Altibox Danmark |
Lone Amtrup | Ejer af Amtrup | Amtrup |
Jan List | Direktør | ASOM-Net |
Per Franck Knudsen | Forretningsudvikler | ASOM-Net |
Astrid Jelstrup | Nordic Content Manager | Banijay |
Birgitte Hagsholm | Owner | Birgitte Hagsholm |
Dan Hartmann | System Engineer | Borch Teknik A/S |
Klaus Aare Bang | CEO | Borch Teknik A/S |
Anders Langeland | Rådgiver | Brix & Kamp A/S |
Christopher Roos | Digital Art Director | Bruun Rasmussen Auctioneers A/S |
Jacob Panum | PR and SoMe Manager, C More | C More |
Alexander Nørgaard-Madsen | Client Executive | Cibicom A/S |
Jens Melholt Andreasen | Head of C More OTT | CMore |
Mette Sig | Festivaldirektør | Copenhagen TV Festival |
Anna-Katrine Olsen | Bestyrelsesformand | Copydan Verdens TV |
Jacob Graff Hedebrink | Direktør | Copydan Verdens TV |
Katrine Junker | Seniorjurist | Copydan Verdens TV |
Martin Lau Rosenkilde | Teamleder - BI & Data | Copydan Verdens TV |
Michael Horn | Jurachef | Copydan Verdens TV |
Rasmus Rattenborg Ellekjær | Markedschef | Copydan Verdens TV |
Stine Blaaberg | Seniorrådgiver | Copydan Verdens TV |
Vibeke Lyngse | Kommunikations- og marketingchef | Copydan Verdens TV |
Kasper Halkier | Direktør | Create Denmark |
Anna Spon Stecher | Adjunkt, Faglig koordinator på Medieproduktion og Ledelse og Praktikkoordinator | Danmarks Medie- og Journalisthøjskole |
Bård Blytt Sandstad | Uddannelseschef for Medieproduktion og Ledelse, TV- og Medietilrettelæggelse | Danmarks Medie- og Journalisthøjskole |
Susanne Dahm Frederiksen | Adjunkt, Faglig koordinator for TV- og Medietilrettelæggelse | Danmarks Medie- og Journalisthøjskole |
Ulrik la Cour | Analytiker | Danmarks Radio |
Cathrine Skovsted | Chefjurist | Danske Dramatikere |
Christina Bergholdt Knudsen | Direktør | Danske Dramatikere |
Christina Klein | Chefjurist | Danske Filminstruktører |
Christina Rosendahl | Filminstruktør | Danske Filminstruktører |
Sandra Anne Piras | Sekretariatschef | Danske Filminstruktører |
Ib Konrad Jensen | Kommunikationsdirektør | Danske Mediedistributører |
Claus Ladegaard | Adm. direktør | Det Danske Filminstitut |
Martin Kofoed Hansen | Analysekonsulent | Det Danske Filminstitut |
Birgitte Bergman | MF | Det Konservative Folkeparti |
Bo Wiberg | Chefkonsulent | Di Digital |
Bobby Johar | CEO | Dicentia Studios |
Anders Jensen | Indholdschef | Discovery Networks Danmark |
Daniel Birch | Content Manager | Discovery Networks Danmark |
Kasper Kryger | SVP Sales Nordics, Operational Lead | Discovery Networks Danmark |
Maya Marckmann | Content Manager | Discovery Networks Danmark |
Christian Noer | Senior Growth Manager | Discovery Networks Denmark |
Christopher Witzke | Marketing manager | Discovery Networks Denmark |
Marcus Helzen | Partnership & Distribution Director | Discovery Networks Denmark |
Anne Garlichs | Programchef | DR |
Anne Katrine Føge Jensen | Product Owner | DR |
Caroline Nauntofte | Sekretariatsleder | DR |
Christian Loiborg | Strategisk redaktør | DR |
Gitte Østergaard | Senior Udviklingskonsulent | DR |
Henrik Birck | Planredaktionschef | DR |
Jonas Kryger Hansen | Redaktør | DR |
Julie Lungholt | Underdirektør BMP | DR |
Karsten Dyhrberg Nielsen | Direktør BMP | DR |
Kathrine Spuur | Scrum master | DR |
Louise Filholm | Chefkonsulent | DR |
Maria Skinbjerg-Holm | Medieforsker | DR |
Marie Louise Mylius Nielsen | Product Owner | DR |
Mette Damsgaard | Seniorkonsulent | DR |
Mette Stuhr | Markedsføringsansvarlig, DRTV | DR |
Morten Skov Hansen | B&U chef | DR |
Nikolaj Vitting Hermann | Afdelingschef | DR |
Rasmus Boesgaard | Seniorkonsulent | DR |
Regitze Heiberg | Indkøbsredaktør | DR |
Tore Hauerbach | Product Manager | DR |
Uffe Svenningsen | Redaktør | DR |
Vibeke Finneman Scheel | Kommunikationsrådgiver | DR |
Jens Dahl | Writer/director | Drive Studios |
Julian Schierbeck | Senior Strategy Consultant | Egmont Administration A/S |
Christiane Vejlø | Direktør | Elektronista Media |
Frederik Mens | Fuldmægtig | Energistyrelsen |
Laura Møller Nielsen | Fuldmægtig | Energistyrelsen |
Magnus Svensson | Media Solution Specialist | Eyevinn Technology |
Morten Paaske | FDA HB-medlem | FDA |
Per Theisen | FDA Formand | FDA |
Jakob Frederiksen | CEO | Fiberby |
Selma Kaya Mortensen | it Chef | Filmex |
Anders Gilbro Nielsen | Chefkonsulent | Folketinget |
Hans Henrik Jensen | TV & AV Teknisk drifts koordinator | Folketinget |
Maria Lützen | Konsulent | FutureTV |
Sanne Hyun Jacobsen | FutureTV | |
Peter Topp Jensen | Bestyrelsesmedlem | Glentevejs Antennelaug |
Thomas Szücs | Næstformand | Glentevejs Antennelaug |
Niels Marslev | Measurement Partner Manager, Northern Europe | |
Anders Sand-Jensen | Bestyrelsesmedlem | HAS |
Brian Thomasberg | Bestyrelsesmedlem | HAS |
Kurt Larsen | Formand | HAS |
Lars Østergaard | Bestyrelsesmedlem | HAS |
Niels Viberg | Bestyrelsesmedlem | HAS |
Jesper Dall | Partner | IMG PLAY |
M. Harwani | Director | Indiavision |
Christian Mads Nielsen | Salgs- og Markedschef | Kabelplus |
Henrik Lind | Administrerende direktør | Kabelplus |
Kasper Frost Iversen | proceskonsulent | Koda |
Katrine Birkegaard | Proceskonsulent | Koda |
Mette Vestergaard Andersen | Digital Business Development Consultant | Koda |
Christian Kirk Muff | Freelance | Konsulent |
Terese Foged | advokat, partner | Lassen Ricard advokatfirma |
Nina Henningsen | Partner, advokat | Mazanti-Andersen |
Marie Nilsson | CEO | Mediavision |
Emil Rømer Olsen | Journalist | Mediawatch |
Charlotte Holm | Programchef | Metronome |
Tina Christensen | Adm. direktør | Metronome |
Birger Hauge | CEO | Moot TV |
Josefine Midtgaard | Tilrettelægger | Moot TV |
Katrine Elvstrøm Krause | Redaktionschef | Moot TV |
Paw Stokholm | Fotograf | Moot TV |
Jacob Olesen | Direktør | Nanoq Media |
Camilla Neubert | Counsel - Business & Legal Affairs | Netflix |
Christina Haugaard Siim | Originals Publicity | NORDICS | Netflix |
Karen Rønde | Director Public Policy, Danmark | Netflix |
Niels Juul | CEO, stifter | NFT Studios |
Cecilie Westh | Cluster Leader Nordics & Benelux | Nielsen Media |
Chantale Coulombe | Market Leader | Nielsen Media |
Iben Spindborg Winther-Schmidt | Marketing and Communications Lead, Nordics & Benelux | Nielsen Media |
Lene Tarpgaard | Media Analyst/Client Service Manager | Nielsen Media |
Mikkel Lyngsoe | Commercial Manager | Nielsen Media |
Nicolai Bloch Linde | Digital Solutions Manager | Nielsen Media |
Sofie Nordstrom | Partner | NordBright Partners |
Christopher Håkonsson | Head of Strategy | Nordisk Film |
Charlotte Lundsgaard Jensen | Customer Insights Manager | Norlys |
Jørgen Rokkedal Lausch | Senior Product Manager | Norlys |
Lotte Bak Svenningsen | Product Manager | Norlys |
Mads Raasted | Senior Product Manager | Norlys |
Maria Larsen | Projektleder | Norlys |
Martin Berg | Content Director | Norlys |
Thomas Johansen | Product Manager | Norlys |
Toke Vesterborg | Senior Commercial Manager | Norlys |
Marlene Skov Krebs | Operations & Compliance Manager | Norlys A/S |
Michelle Toxværd Johansen | Operations Support Manager | Norlys A/S |
Britt Eldrup | Senior Marketing Manager | Nuuday A/S, Blockbuster |
Claus Dawall | Head of Content | Nuuday A/S, Blockbuster |
Louise Stenberg | Underdirektør | Nuuday A/S, Blockbuster |
Jesper Dahl | VP, General Manager Nordics | Paramount Global |
Justin Hewelt | Owner, Senior Consultant | Paymedia Consulting Group |
Anne-Marie Ubbe | Managing Director/Co Founder | Playpilot |
Kasper Løvborg | Catalogue admin | Playpilot |
Kenneth Skovgaard | Head of Catalogue & Integration/ Co Founder | Playpilot |
Lotte Thorsen | Journalist | Politiken |
Grethe Fløe | Analysekonsulent | Producentforeningen |
Zia Hammer | Juridisk konsulent | Producentforeningen |
Louise Lykkegaard Hoppe | CEO | Producentrettigheder |
Martin Larsen | CFO | Producentrettigheder |
Thomas Gisselmann Søemod | Head of legal and business affairs | Producentrettigheder |
Thomas Schultz | Head of Strategic Partnerships | Sandrew Metronome A/S |
Kim Magnusson | Head of Creative | Scandinavian Film Distribution |
Kasper Sand Kjær | MF | Socialdemokratiet |
Lauge Hansen | Praktikant | Socialdemokratiet |
Nikolaj Sonne | Journalist | Sonne Inc. |
Henrik Daldorph | Managing Director | Sony Music Denmark |
Claus Bülow Christensen | CEO, Stifter | TomorrowsNextMedia Consultancy |
Julie Schwatz | Digital Produktanalytiker | TV 2 |
Jørn Borup | Sales Manager/Addressable TV Specialist | TV 2 |
Kaj Høivang | Direktionsrådgiver | TV 2 |
Nanna Jeppesen | Analysekonsulent | TV 2 |
Rune Nielsen | Media Analyst | TV 2 |
Stig Møller Christensen | Kommerciel & digital direktør, TV 2 | TV 2 |
Anna Støvring | Brand Manager, TV 2 fiktion | TV 2 Danmark |
Mads Boysen | Senior kommunikationsrådgiver | TV 2 Danmark |
Zilla Peoples | Brand Manager | TV 2 Denmark |
Kasper Krüger | adm. direktør | Uptown TV |
Kris Vetter FDA-Orientering | Redaktør FDA-Orientering | Vmarketing/FDA Orientering |
Bo Bæk Thylkjær | Head of Product Management | Waoo / Fibia |
Brian Lønroth | Markedsdirektør | Waoo / Fibia |
Mette Wenneberg | Product Manager | Waoo / Fibia |
Daniel Ebert Pedersen | Deputy Head of Data Insights | Wilke |
Jakob Fiellau | CEO | Wilke |
Mette Stensbek Christensen | Partner | Wilke |
Ann-Kathrine Pinstrup | Sr. Strategic Marketing Advisor | Yousee |
Michael Gamst | Head of Brand & Creative | Yousee |